top of page
Ofiste Tek Başına Çalışmak

Web Tasarım

Firmaniza veya Markanıza Göze hitap eden, hızlı ve kreatif bir web sitesi hazırlanmasını istermisiniz?
orbitlogoyeniphotoshop_page-0001-min-removebg-preview.png
yunusemreorek-web-tasarım.png

*Sektörünüzü ve Projelerinizi bize bildirin birlikte çalışalım.

Kaliteli Web Site Tasarımları

Web sitenizi sektörünüze göre kaliteli ve kreatif bir çalışma sayesinde hazırlıyoruz. 

Siteniz ilk Sayfada

Sektörünüz ile alakalı anahtar kelimeler hazırlanıp, özel yazılımlarımız sayesinde web siteniz müşterileriniz aramış oldukları anahtar kelimelerde ilk sayfada bulunuyorsunuz.

Kolay Kullanıma Sahip

Web sitenize gelen kullanıcılar sitenize geldiklerinde bulmak istedikleri veya aksiyon almak istedikleri konsepti hazırlayarak, kullanıcılara kolaylık sağlıyoruz.

Hızlı Web Site 

Bir web sitesinin açılış hızı çok önelidir. Sitenize gelen yeni kullanıcılar sitenin yavaş olması durumunda sitenizden hızlıca ayrılır ve bu sebeple hizmetinize erişememiş olurlar.

Kaliteli Web Sitesi ile Daha Fazla Müşteri Kazanın!

"Firmamız, web tasarım alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile sizlere kaliteli web tasarım, yazılım ve tasarım hizmetleri sunar.

Web siteniz, müşterilerinize ilk izleniminizdir ve onları etkilemek için mükemmel bir fırsattır. Kaliteli web tasarımı, marka imajınızı güçlendirir ve müşterilerin ilgisini çeker, böylece satışlarınız artar. İyi tasarımlı ve müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olan bir web sitesi, sizi rakiplerinizden ayıran ve tercih edilen bir işletme haline getirir.

Web tasarımı yaparken odaklandığımız en önemli şey, kullanıcı dostu ve fonksiyonel bir tasarım sunmaktır. En son teknolojileri kullanarak, müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. İnternet sitelerimiz, müşterilerimizin hayalindeki tasarımı ve firmanın kurumsal kimliğini yansıtır. Kurumsal renkler ve çalışmalar dikkate alınarak hazırlanan internet siteleri, markanızı en iyi şekilde temsil eder.

Sektörünüzde İşletmeniz Dijital Ortamda Lider olsun!

Başarılı bir web sitesi, rakiplerinizden ayrışmanıza ve sektörünüzde lider konumunuzu sürdürmenize yardımcı olacaktır.

Web siteniz, potansiyel müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin yapmış olduğu bir yatırımdır. Buraya yapılan yatırımlar, müşterilerinizin size vermiş olduğu değeri yansıtmaktadır. İyi bir web tasarımı, müşterilerinizin memnuniyetini arttırır ve sitenize olan bağlılıklarını artırır. Müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulması, sitenizde rahat ve sorunsuz vakit geçirmesi, onlar tarafından sizi tercih edilen bir marka haline getirecektir.

Hizmetler

Nasıl Web Site Tasarım Hizmeti veriyoruz ? detaylı bilgi için iletişime geçin

Daha fazla müşteri'ye mi ulaşmak istiyorsunuz?

1. Aşama

Sektör Analiz Çalışması

Web tasarımında size en uygun çözümleri bulmak için çalışmalarımızda sektör araştırması ve müşteri görüşmelerine öncelik veriyoruz. Hedeflerinize ve isteklerinize uygun bir web sitesi tasarımı sunabilmek için ekibimiz her aşamada sizlerle birlikte çalışıyor.

2. Aşama

Tasarım

Müşterilerimize en uygun ve yararlı tasarımı sunmak için seçeneklerimizi değerlendiriyor, sizin hedeflerinize ve isteklerinize göre site tasarımını optimize ediyoruz. Ziyaretçilerinizin sitenizde güzel bir deneyim yaşamasını sağlamak adına, iyi optimize edilmiş ve kolay kullanılabilen tasarımlar oluşturuyoruz. Deneyimli ekibimiz, sitenizin dijital kimliğinizi en iyi şekilde yansıtması için çalışacak ve sizi prestijli bir konuma getirmek için elinden geleni yapacaktır

3. Aşama

Yazılım

Sitenizin tasarımı tamamlandıktan sonra, teknik ekibimiz güçlü bir yazılım sistemi kurmak için çalışır. Geliştirilen hız testi, güncel güvenlik protokollerini ve SEO uyumluluğunu sağlama çabasıyla, site kullanımı son derece kolay ve kusursuz hale gelir. Siz de teknik ekibimize güvenebilir ve site işleyişinin istediğiniz gibi çalışmasından emin olabilirsiniz.

4. Aşama

Destek

Siteniz tamamlandıktan sonra da destek ajansımız sizinle beraber olacak ve ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olacaktır. Her an teknik desteğe hazır ekibimiz sizinle birlikte adımlar atacak ve dijital pazarlamaya odaklanmak için sizlere yardımcı olacaktır.

bottom of page