top of page
google ads reklamları

Google ADS (Reklam)

Google ADS Reklam hizmeti için 0541 151 3030 Orbit Dijital şirket numaramızı arayabilir, 10 gün Google Reklam deneme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

orbit dijital
google partner

*Sektörünüzü ve Projelerinizi bize bildirin birlikte çalışalım.

Neden Adwords (Google ADS)

Sektör Analizi 

Google Ads Reklam ile sektörünüz için analiz çalışması yapılarak sektörünüze özel reklam planlaması yapmaktayız.

Hedef Kitle

Google Ads Reklam hedef kitlenizin daha çok hangi mecralarda bulunduğu tespit edilir ve hedef kitlenize özel kreatif görsel çalışma ve metin hazırlıkları yapılır.

Reklam Takibi

Firma ve danışmanlara hazırlamış olduğumuz reklam kreatifleri için Google Ads Reklam verildikten sonra haftalık reklamların verim raporları çıkartılır ve reklamların verimlilik raporları okunarak reklamlar sürekli güncellenir.

SEO Uygulama

Sektörünüzde insanların google arama motoru üzerinde daha çok hangi anahtar kelimeler ile arama yapıldığı tespit edilir ve web sitesi içerisinde özel kod ve planlı çalışmalar ile sektörünüze ait anahtar kelimelerde zirvelerde bulunursunuz.

Nasıl Google'ın bizlere hizmet verdiği ve sektörümüze fayda sağlayacak bu platfomu En Avantajlı Şekilde Kullanabiliriz ?

Google Ads Reklam parametleri en kreatif şekilde kullanmak ve reklam sonuçlarını en iyi şekilde okuyarak işletmenizin reklam verimini arttırabilirsiniz.

Hizmetler

Nasıl Google ADS Hizmeti veriyoruz ? detaylı bilgi için iletişime geçin

Daha fazla müşteri'ye mi ulaşmak istiyorsunuz?

1. Aşama

Sektör Analiz Çalışması

Reklamlarınızı hazırlamadan önce araştırma yapmak, onların başarısı için hayati bir faktör. Biz, hedef kitlenizi, sektörünüzü ve firmanızı doğru bir şekilde tanımak için büyük çalışmalar yapıyoruz. Yoğun bir araştırma dönemi geçirerek mükemmel reklamlar oluşturmanızı sağlıyoruz.

2. Aşama

Kreatif Reklam Fikirleri ve Analizi

Reklam kampanyaları için araştırma yaparken sektör trendleri, rakipler ve piyasa durumunu yakından takip ediyoruz. Böylece sizlere en uygun ve faydalı kampanya alternatiflerini belirleyebilmekteyiz ve markanız için en etkili reklamları sunabilmekteyiz.

3. Aşama

Görsel + Metin ve Fayda Sağlama

Reklamlarınızın görsel ve metin tarafında en etkili şekilde hazırlanması adına, ajansımız profesyonel tasarımcıları ve metin yazarlarını görevlendiriyor. Görsel reklamlar için en uygun tasarımları ve metin reklamları için ise SEO uyumlu yazıları kullanıyoruz. Böylece reklamlarınız mümkün olan en yüksek düzeyde etkililik gösterir ve gelirleriniz artar.

4. Aşama

Reklamları Devreye Alma ve Takip

Google Ads hizmetlerimiz sürekli bir destek sunuyor. Reklamlarınızın sürecinde ve sonrasında bize danışabilir, performansınızı ve sonuçlarınızı analiz etmemize yardımcı olabilirsiniz. Her adımda yanınızdayız ve gelecekteki kampanyalarınızı nasıl daha verimli hale getirebileceğiniz konusunda tavsiyeler sunuyoruz.

bottom of page