top of page
Ofiste Tek Başına Çalışmak

Adwords (Google ADS)

Google Ads, dünyanın lider arama motoru olan Google'ın reklam platformudur. Markanızı tanıtmak ve satışlarınızı artırmak için bu platformu kullanın

Adsız_tasarım__17_-removebg-preview.png
yeo-google-partner-ajansi.png

*Sektörünüzü ve Projelerinizi bize bildirin birlikte çalışalım.

Sektör Analizi 

Sektörünüz için analiz çalışması yapılarak sektörünüze özel reklam planlaması yapmaktayız

SEO Uygulama

Sektörünüzde insanların google arama motoru üzerinde daha çok hangi anahtar kelimeler ile arama yapıldığı tespit edilir ve web sitesi içerisinde özel kod ve planlı çalışmalar ile sektörünüze ait anahtar kelimelerde zirvelerde bulunursunuz.

Hedef Kitle

Hedef kitlenizin daha çok hangi mecralarda bulunduğu tespit edilir ve hedef kitlenize özel kreatif görsel çalışma ve metin hazırlıkları yapılır

Reklam Takibi

Firma ve danışmanlara hazırlamış olduğumuz reklam kreatifleri için reklam verildikten sonra haftalık reklamların verim raporları çıkartılır ve reklamların verimlilik raporları okunarak reklamlar sürekli güncellenir

Neden Adwords (Google ADS) !

Google Ads, Google tarafından işletmeleri ve markaları desteklemek amacıyla oluşturulmuştur. Etkili bir şekilde kullanmak istemez misiniz?

Google Ads ile hedef kitleniz tamamına ulaşabilir, verimli kampanyalar oluşturabilirsiniz. Dijital pazarlama uzmanlarımız ve reklam analistlerimizle birlikte, zaman ve kaynak kaybından kaçınarak, mükemmel reklamlar hazırlayarak dönüşüm oranınızı artırabilirsiniz.

Sizlere özel hazırladığımız planlar, analizler ve stratejilerle reklamcılığın yeni yüzünü keşfedin. Firmanıza ve sektörünüze uygun, güncel gelişmeler dikkate alınarak etkili reklamlar sunarak markanızı daha tanınmış bir konuma taşıyoruz.

Nasıl Google'ın bizlere hizmet verdiği ve sektörümüze fayda sağlayacak bu platfomu En Avantajlı Şekilde Kullanabiliriz ?

Google Ads içerisinde bir çok parametre bulunmaktadır. Bu parametleri en kreatif şekilde kullanmak ve reklam sonuçlarını en iyi şekilde okuyarak işletmenizin reklam verimini arttırabilirsiniz

İnternette reklam verebileceğiniz birçok platform bulunmaktadır, ancak Google'ın destek ve analiz hizmetleri eşsizdir. Bizim yardımımızla reklamlarınızı nasıl yönetmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Google size sunmuş olduğu anahtar kelime planlayıcısı, reklam paneli ve raporlarla bilgilerinizi etkili bir şekilde kullanabilirsiniz

Google Ads ile markanızın potansiyelini keşfetmek istiyorsanız, hemen bizlere başvurun. Uzman danışmanlarımız sizlere sektörünüze özel reklam stratejileri sunacak ve analizler ile performansınızı optimize edecek. Reklamlarınız artık eskisi gibi olmayacak, hemen başvurun ve markanızın gelişimine tanıklık edin.

Hizmetler

Nasıl Google Ads Hizmeti veriyoruz detaylı bilgi için iletişime geçin

Daha fazla müşteri'ye mi ulaşmak istiyorsunuz?

1. Aşama

Sektör Analiz Çalışması

Reklamlarınızı hazırlamadan önce araştırma yapmak, onların başarısı için hayati bir faktör. Biz, hedef kitlenizi, sektörünüzü ve firmanızı doğru bir şekilde tanımak için büyük çalışmalar yapıyoruz. Yoğun bir araştırma dönemi geçirerek mükemmel reklamlar oluşturmanızı sağlıyoruz.

2. Aşama

Kreatif Reklam Fikirleri ve Analizi

Reklam kampanyaları için araştırma yaparken sektör trendleri, rakipler ve piyasa durumunu yakından takip ediyoruz. Böylece sizlere en uygun ve faydalı kampanya alternatiflerini belirleyebilmekteyiz ve markanız için en etkili reklamları sunabilmekteyiz.

3. Aşama

Görsel + Metin ve Fayda Sağlama

Reklamlarınızın görsel ve metin tarafında en etkili şekilde hazırlanması adına, ajansımız profesyonel tasarımcıları ve metin yazarlarını görevlendiriyor. Görsel reklamlar için en uygun tasarımları ve metin reklamları için ise SEO uyumlu yazıları kullanıyoruz. Böylece reklamlarınız mümkün olan en yüksek düzeyde etkililik gösterir ve gelirleriniz artar.

4. Aşama

Reklamları Devreye Alma ve Takip

Google Ads hizmetlerimiz sürekli bir destek sunuyor. Reklamlarınızın sürecinde ve sonrasında bize danışabilir, performansınızı ve sonuçlarınızı analiz etmemize yardımcı olabilirsiniz. Her adımda yanınızdayız ve gelecekteki kampanyalarınızı nasıl daha verimli hale getirebileceğiniz konusunda tavsiyeler sunuyoruz.

bottom of page