top of page
google seo google haritalar

Google SEO (Harita)

Google Harita Seo sayesinde işletmeniz ve markanız Google haritalara eklenerek ve en üst sırada yer alarak daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlar.

orbit dijital
google haritalar

*Sektörünüzü ve Projelerinizi bize bildirin birlikte çalışalım.

Google Harita Seo Avantajları?

Marka Yüzünüz

Markanızın internetteki görünürlüğünü ve bilgilerinin doğruluğunu kontrol ediyoruz ve görünürlüğünüzü güçlendirmek için teknik detaylar sunuyoruz.

SEO Çalışmaları

İşletmeniz için google haritalar üzerinde seo çalışmalarınızı uygulayarak işletmenizin haritalarda görünürlüğünü arttırıyor ayrıca marka bilinirliliğinizi ön planda tutuyoruz

Doğru Bilgi

Haritalar üzerinden müşterinizi sizleri bulabilmesi için doğru bilgileri google haritalara ekliyoruz. bu sayede google sizin gerçek bir işletme veya marka olduğunuzu tanımlamaktadır.

Trafik Kazancı

Harita SEO üzerinden müşteriniz sizleri sektör ile arama yaptıklarında google haritalar üzerinden müşterilerinize ulaşım sağlarsınız bu sayede yüksek trafik elde ederek daha fazla müşteri kazanabilirsiniz

En İyi Harita SEO
Uygulamaları Nelerdir?

Google Seo içerisindeki parametreleri en kreatif şekilde kullanmak ve organik sonuçlarını en iyi şekilde okuyarak işletmenizin seo verimini arttırabilirsiniz.

Hizmetler

Nasıl Google SEO Hizmeti veriyoruz ? detaylı bilgi için iletişime geçin

Daha fazla müşteri'ye mi ulaşmak istiyorsunuz?

1. Aşama

Sektör Analiz Çalışması

Google Harita kaydı yapmadan önce araştırma yapmak, seo başarısı için hayati bir faktör. Biz, hedef kitlenizi, sektörünüzü ve firmanızı doğru bir şekilde tanımak için büyük çalışmalar yapıyoruz. Yoğun bir araştırma dönemi geçirerek mükemmel reklamlar oluşturmanızı sağlıyoruz.

2. Aşama

Adres Doğrulama

Ekibimizle şirketinizin konumunu müşterilerinize en gerçekçi şekilde sunuyoruz. Google Haritalar'daki fotoğraflarınızı güncelleyerek, Google Aramalar'daki görünürlüğünüzü doğruluyoruz. Harita aramalarında en üst sırada bulunmak için gereken en önemli işlemleri, uzman ekibimizin desteğiyle doğru bir şekilde yapıyoruz.

3. Aşama

Değerlendirme Aşamaları

Aratılan kelimeye göre en iyi sonuçları elde etmek için, kullanıcıların sizlere pozitif yorumlar ve yüksek puanlar vermeleri çok önemlidir. Uzman dijital pazarlama ekibimizle birlikte, nasıl daha fazla organik yorum ve puan kazanabileceğinizi size gösteriyoruz. Hizmet verdiğiniz müşterilerinizi yorum yapmaya yönlendirerek, pazarlama çalışmalarınızı düzenliyoruz.

4. Aşama

Seo Çalışmaları

Harita SEO planlamasını tamamladıktan sonra, web sitenizin SEO uyumlu hale getirilmesi ve konum hizmeti için sunulan açıklamaların düzenlenmesi önemlidir. Her şeyin yerli yerinde olduğundan emin olun ve her adım, bir sonraki adıma kadar toplanacak etkilerle birlikte büyük bir sonucun oluşmasına yardımcı olacaktır.

bottom of page