top of page

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz performans odaklı olduğu için müşterilerimizin en çok memnun kaldıkları sistemlerden birisidir. Bizler öncelikle orta ve küçük işletmeler için google SEO ve ADS 

(Reklam Hizmeti) sunmaktayız. Bu hizmetimizin yanında kişisel danışmanlıklar yapan marka sahiplerinede sosyal medya üzerinde daha önce akıllarına gelmemiş satış stratejileri geliştiriyoruz ayrıca bu satış strajesini web site ile birlikte geliştiriyor yeni müşteriler kazanmasının yanında eski müşterilerine farklı ürünlerini satabiliyoruz. Bu sebeple de vermiş olduğumuz hizmetler uzun soluklu olup aşırı bir yoğunluğumuz bulunmaktadır. Bizlere anlayış göstermenizi rica ediyoruz. 

 

Bizimle çalışmak isterseniz hemen whatsApp üzerinden yada instagram DM bölümünden bize yazabilirisiniz. Öncelikle sektürünüz analiz edilecek ve bizimle yapacağınız planlar hazırlanacaktır.   

Google SEO ve Web Tasarım

Başlamadan önce, sektör ve önemli kelimelerin detaylı bir analizi yapılır. Daha sonra, hesabınızın kurulumu tamamlanır ve geri dönüşüm mekanizmaları etkin bir şekilde yönetilir. Sürekli gözlem ve iyileştirme süreci, Google Ads hizmeti ve danışmanlığımızla desteklenir, böylece hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

google-yunusemreorek.png

Google ADS ve Sosyal Medya Reklamı

Öncelikle reklam çalışmaları için ön hazırlar tamamlanır. Sektör analizi ve sektör ihtiyaçları belirlenir. Elimizde bulunan veriler ile reklam hazırlıkları yapılır hazırlıkla bittikten sonra reklama çıkma işlemleri devreye alınır.

google-ads-yunusemreoreklogo.png

Google Harita Kaydı ve Harita ekleme

İşletmelerin en çok tercih ettikleri ve işletmelerini dijital mecralarda insanların kolayca bulabileceği hizmet şeklidir. 

google-benim-isletmem-yunusemreorek.png
bottom of page