top of page
Ofiste Tek Başına Çalışmak

OrBit Dijital kimdir?

Merhabalar, İşletmelere ve markalara özel satış stratejileri geliştirerek sosyal medyanın gücü ve etkisi ile yeni müşteri kazanma sistemleri kuruyoruz.

Özellikle Küçük ve Orta ölçekli hizmet sektörlerine ücretsiz web sitesi yaparak, bu hazırlanan web sitesinin google SEO çalışmaları yapılıyor. SEO çalışmaları yapıldıktan sonra google reklam ayarlamaları yapılarak işletmelerin kazançlarını arttırıyoruz. yaklaşık 6 ile 12 ay içerisinde çok güzel Google SEO sonuçları alıyoruz. ayrıntılı bilgi için bize ulaşın. yoğunluktan dolayı randvulu sistemli çalışmaktayız. 

Hikayemiz

Bireysel olarak ilgi alanım olan google SEO ve google ADS sayesinde Web Tarasım yeteğim ayrıca sosyal medya reklamcılık alanlarında da yetenek kazarak dijital hizmetler serüvenine başlamış oldum. Asıl olarak google SEO ve ADS üzerine geliştirdiğim stratejiler ve projeler sayesinde kariyerimi belirli bir noktaya taşımış oldum. Yapmış olduğum bu çalışmalarda fiyat odaklı değil performans odaklı ve başarı odaklı çalışmalar yapmaktayım. Bu sektörü çok sevdiğim için işim için öncelik fiyat değil kalitedir. Bu sektörde genellikle vaktimin nasıl geçtiğini bilemiyorum çünkü işimi çok seviyorum ve kendimi sürekli geliştirmeyi kendime bir değer olarak görüyorum. Bu sebeple işletmemi sıfırdan belli bir konuma getirmiş bulunmaktayı.

Hizmetlerimiz profesyonel olarak Türkiye geneli 100 yakın işletme ve markaya dijital mecralarda iş geliştirmelerine yardımcı olmaktayız. Bu firmalar içerisinde kişisel danışmalık hizmetleri veren marka ve şahis firmalarıda bulunmaktadır. peki bu danışmanlara nasıl bir hizmet sunuyoruz ? 

Genellikle danışmanlık firmalarına satış stratejileri mantık kapsamında satış sistemleri kuruyoruz bu sistem içerisinde web sitesi, pixel, foto ve video çekimleri, metin yazarlığı, funnel kurulum sistemleri, mail marketing ve sosyal medya reklamları ile birlikte yeni müşteri kazanıyor ve eski müşterilerini de tekrar satışlar yaptırıyoruz.

Küçük ve orta ölçekli firmalara ise web tasarım hizmeti ile birlikte google seo ve google ads hizmetleri veriyoruz. Bu sayede işletmelerin dijitalde varlıklarını ve görünürlüğünü arttırarak yeni müşteriler kazanmalarını sağlıyoruz.

Açık Çalışma Alanı
3c456925-4f19-4b8a-a199-785d307c9885-min.png

İşletmenizi veya Markanızı sektörünüzde Lider Olmasını Sağlıyoruz!

Hemen bize ulaşarak sistemli ve etkili projelere üreterek sektörünüzde lider olun!

iyzico-odeme-goruntusu.png
bottom of page