top of page
Black_on_Transparent-removebg-preview-min.png

NEDEN ÜCRETSİZ WEB SİTESİ TASARLIYORUZ ?

yunusemreorek-foto.png

Plan ve Hazırlık

Sistem Kurulumu

Performans Artış

Plan ve Hazırlık sayesinde sektörünüz analiz edilecektir.

İşletmeniz veya markanızda insanlar değil sistemler çalışsın

Projemizde işletmenizin veya markanızın performansı artacak

NEDEN ÜCRETSİZ HİZMET VERİYORUZ ?

Teknik servislerin hizmetlerini yeni müşterilere sunabilmek için dijital platformlarda plansız ve hedefsiz bir şekilde reklam verdiklerini tespit ettik. Bu durum teknik servisler için çok zor ve korkutucu bir durum oluşturabilmektedir.

Dijital platformlarda destek almak isteyen teknik servislerin, sonuç alamayacak kişiler yada doğru kişilerden hizmet alamama endişesi var.

Bizim hedefimiz bu Strateji görüşmelerinde hem sizin sorunlarınızı çözmek, hem de yetkinliklerimizi göstermek.

Size uzun vadede yardım edebileceğimizi, size gerçekten yardım ederek kanıtlamak istiyoruz. Kazan - Kazan yöntemi ile önce siz kazanın sonra biz kazanalım

Bu sayede Strateji Görüşmelerine gelen 10 kişiden 5'i programımıza dahil oluyor.

HAZIRLADIĞIMIZ WEB SİTESİ İLE NELER YAPACAĞIZ ?

Uygulama Planlama

ADIM 1 - Analiz ve Plan

Teknik servislerin ihtiyaç duydukları profesyonel ve kullanıcı odaklı web sitesi tasarımı sayesinde müşterileri web sitesi içerisinde aksiyon almalarını sağlıyacağız.

Teknik servislerin bulundukları konumlara göre hedef kitle analizleri yapılacaktır. Bu sayede teknik servislerin bölgedeki acil ihtiyacı olan müşteriler ile hemen iletişime geçme fırsatı yakalamış olacağız.

ADIM 2 - Google SEO 

Profesyonel ve kullanıcı odaklı web site tasarımı sonrasında müşterilerin google üzerinde arama yaptıkları anahtar kelimeler tespit edilerek google SEO planlaması ve aksiyon alma çalışması yapılacaktır.   

Dizüstü ile çalışma

Hazırlanan anahtar kelimeler ile ilgili öznel ve özel içerikler üretilerek uzun anahtar kelimeler sayesinde teknik servilerin bulunduğu konumlarda arama yapan müşterilerin önüne ilk sıra çıkmasını sağlayacağız. 

Pazarlama

ADIM 3 - Reklam 

Kurulan sistemlerin net çalışabilmesi için insan trafiğine ihtiyaç vardır. Bu trafik için google reklamlarını kullanılacaktır.

Teknik servilerin bölgesel arama yapılan anahtar kelimeleri kullanılarak reklam çalışmaları yapılacaktır. Reklamlarda "SAHTE TIKLAMA" ve gereksiz reklam giderleri engellenmiş olacaktır.

İŞİNİZ İÇİN NASIL ADIM ADIM BİRLİKTE SİSTEM KURUYORUZ ?

Bizimle çalışacak teknik servis firmaları ajansımız tarafından seçildikten sonra, işletme sahipleri ile birlikte yaklaşık 2 hafta yoğun bir çalışma kampına giriyoruz. 2 Hafta içerisinde karşılıklı görev ve sorumluklar tamamlanmış olacaktır.

Teknik servilere ait Hizmetlere özel paketler oluşturularak hizmet stratejileri hazırlanacaktır.

Teknik servilerin hizmetlerine ilişkin web sitesi sayfa tasarımları, Google SEO çalışmaları ayrıca Google ADS reklam ayarlamaları da tamamlanmış olacaktır.

Web sitesi sayesinde müşterilerin google üzerinden teknik servileri aramak istedikleri ilk sayfada çıkarak ayrıca google harita kayıtları yapılarak da ilk sayfada bulunacaktır. Bu sayede teknik servisler yeni müşterilerini hızlı bir şekilde hizmet sağlayacaklardır.

"1.000'den fazla firmada TEST edildi ve İSPATLANDI"

Büyüleyici Işık
yunusemreorek-marka.jpg

TEKNİK SERVİLERİN
 
MEVCUT DURUMU

 • YETERİ KADAR YENİ MÜŞTERİ KAZANMAMAKTADIRLAR.

 • MÜŞTERİLER TEKNİK SERVİSLERİ GENELLİKLE GOOGLE ÜZERİNDEN BULMAKTADIRLAR. FAKAT TEKNİK SERVİSLERİN ÇOĞU GOOGLE'DA BULUNMAMAKTADIR.

 • GOOGLE ÜZERİNDE BULUNMAK İÇİN WEB SİTELERİ YOK

 • WEBSİTESİ OLAN TEKNİK SERVİSLER'DE GOOGLE'DA GÖRÜNÜR OLAMAMAKTADIR.

 • YENİ MÜŞTERİ KAZANMAK İÇİN YETERİ KADAR REKLAM BÜTÇELERİ BULUNMAMAKTADIR.

 • REKLAM BÜTÇESİ OLAN TEKNİK SERVİSLER REKLAMA ÇIKIYOR FAKAT SAHTE TIKLAMA VE GEÇERSİZ TIKLAMALAR ALARAK BÜTÇELERİNİ BOŞA HARCAMAKTADIRLAR.

TEKNİK SERVİSLERİN 
TAŞIYACAĞIMIZ DURUM

 • HERGÜN YENİ MÜŞTERLER İLE İLEŞİME GEÇEREK TEKNİK SERVİS HİZMETİ SUNUYORUZ.

 • İŞLETMEMİZE AİT WEB SİTESİ VAR VE BU WEB SİTESİ SAYESİNDE MÜŞTERİLERİMİZE GÜVEN SAĞLIYORUZ BİZ HİÇ BİR ŞEYE KARIŞMIYORUZ SADECE İŞİMİZE ODAKLANABİLİYORUZ.

 • MEVCUT WEB SİTEMİZ GOGOLE SEO SAYESİNDE İLK SIRALARDA BULUNMAKTADIR.

 • İŞLETMEMİZ İÇİN HER AY YETERİ KADAR REKLAM BÜTÇESİ HAZIR VE KREATİF OALRAK BU REKLAM BÜTÇESİNİN EN AZ 10 KATI KADAR GELİR SAĞLIYORUZ.

 • REKLAMLARIZI DAHA VERİMLİ OLUP SAHTE TIKLAMA VE GEÇERSİZ TIKLAMALRDAN KURTLUP BÜTÇELERİMİZİ DAHA GÜZEL YÖNETİYORUZ.

Politikalar, Şartlar ve Hizmetlerimiz

NOT FACEBOOK:  This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

© 2023 Yunus Emre ÖREK

Yunus Emre ÖREK'den BİLGİ !

Sunduğumuz hizmetler tamamıyla özgündür, hizmetlerimizi başka hiç kimse bu içerikle sunmuyor. Hizmetlerimiz her işletmeye ihtiyaç duyduğu bilgilerdir. hiçbir hazırlık düzeyi gerektirmeden edinebileceği içeriktedir. Tamamen orijinal olarak hazırlanmış bir hizmet ve uygulamadır.

Hizmetlerimiz kolaylıkla iş projeleri ve iş geliştirme amacıyla kullanma kılavuzu diyebiliriz. Ya da işletmeleri ve işletme sahiplerini anlama kılavuzu da denebilir. 

Sizler de bu vizyonu paylaşıyorsanız hadi başlayalım. Sorularınız için bilgi@yunusemreorek.com a mail atabilirsiniz.

Original on Transparent-min (2).png
yunus-emre-orek-resim.png
bottom of page