top of page
Adsız tasarım (7)-min.png

TEBRİKLER !
BİLGİLERİN BAŞARILI BİR ŞEKİLDE BİZE ULAŞTI !

Çalışmalarımızı Takip Edebilirsiniz.

1. Mail Gelen Ve Spam Kutunuzu Kontrol Ediniz!

Formu doldurduğunuz için tarafınıza otomatik olarak bir mail gelecektir. bu mail içerisinde bizimle irtibata geçebileceğiniz bilgiler mevcuttur.  Problem yaşamanız durumunda bilgi@yunusemreorek.com adresine mail atabilirsiniz.

2. İnstagram Sayfamıza Abone Olabilirsiniz.

@yunusemreorekcom linkini tıklayarak güncel içeriklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

3. Bizi WhatsApp Üzerinden Paylaşabilirsiniz.

"Siz iradeniz ile çevrenizi insa etmezseniz, çevreniz sizi inşa eder." Bu sebeple kayıt olduğunuz ücretsiz web site hizmetlerini çevrenizdeki insanlar ile WhatsApp'dan paylaşarak onların da faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın, çevrenizdeki 5 insanın ortalamasısınızdır!

Politikalar, Şartlar ve Hizmetlerimiz

NOT FACEBOOK:  This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

© 2023 Yunus Emre ÖREK

Yunus Emre ÖREK'den BİLGİ !

Sunduğumuz hizmetler tamamıyla özgündür, hizmetlerimizi başka hiç kimse bu içerikle sunmuyor. Hizmetlerimiz her işletme ve danışmanlık markalarının ihtiyaç duyduğu bilgilerdir. hiçbir hazırlık düzeyi gerektirmeden edinebileceği içeriktedir. Tamamen orijinal olarak hazırlanmış bir hizmet ve uygulamadır.

Hizmetlerimiz kolaylıkla iş projeleri ve iş geliştirme amacıyla kullanma kılavuzu diyebiliriz. Ya da işletmeleri ve işletme sahiplerini anlama kılavuzu da denebilir. 

Sizler de bu vizyonu paylaşıyorsanız hadi başlayalım. Sorularınız için bilgi@yunusemreorek.com a mail atabilirsiniz.

yunus-emre-orek-resim.png
Original on Transparent-min (2).png
bottom of page